niedziela, 26 czerwca 2016

Fundacja Przytul Kota

Kochani, jak zwykle prośba - tym razem o kilka minut Waszego czasu. Tym razem dla zaprzyjaźnionej łódzkiej fundacji - Przytul Kota.
Jest taki KrakVet. I co miesiąc KrakVet wspomaga karmą jakąś fundację czy grupę pomagająca zwierzakom. W tym miesiącu - czerwcu - o tę pomoc stara się łódzka fundacja Przytul Kota

Fundacja istnieje niedawno, ale to ludzie „doświadczeni w kocich bojach” - od lat pomagają komom wolnożyjącym, dużo sterylizują - wiecie przecież, że to właściwie najważniejsze, humanitarne ograniczenie ilości niechcianych zwierząt. Leczą oczywiście, szukają domów.
Pieniędzy mają oczywiście tyle, co my - czyli co kota napłakał, wszędzie dziury. I  jeśli wygraliby tę karmową pomoc z KrakVetu - mogliby zrobić więcej sterylek, więcej kotów wyleczyć, kociaków uratować.
A zagłosować jest bardzo łatwo - wchodzi się na forum KrakVetu - trzeba się zalogować / zarejestrować
potem pierwsza linijka - pomoc dla schronisk
druga linijka - trzeba napisać tzw post powitalny, może być krótkie „cześć”
i można wrócić do pierwszej linijki - pomoc dla schronisk
i zagłosować - koniecznie na Fundację Przytul Kota.
To naprawdę tylko kilka minut - a zwierzaki dostaną karmę na kilka miesięcy - więc warto, bardzo warto.


A oto apel Przytulanek (tak ich nazywamy)
Fundacja Przytul Kota zwraca się z uprzejmą prośbą o oddanie głosu w głosowaniu na forum KrakVet-u. Walczymy o pozyskanie dla naszych podopiecznych produktów, które pozwolą na zaspokojenie ich potrzeb bytowych. Dla naszej fundacji i naszych podopiecznych jest to trudny czas, najbliższe miesiące jak wiadomo, dla zwierząt są trudne, nie z powodu zimna czy złej pogody, ale z powodu „ludzkich” wakacji - tak tak, wakacji, teraz i przez dwa najbliższe miesiące my, ludzie myślimy tylko o sobie, niejednokrotnie zapominając o tych, którymi powinniśmy się opiekować.
Pod naszą fundacyjną opieka znajduje się kilkadziesiąt zwierząt, kotów dorosłych, niejednokrotnie po przejściach, i młodych kociąt, przed którymi świat dopiero się otwiera.
Z Waszą pomocą musi nam się udać… Bardzo poprosimy o Wasz o głos.....
I dziękujemy wszystkim tym, dla których los zwierząt nie jest obojętny.

My też dziękujemy Wam wszystkim - za to, że w tym upale zechcieliście to przeczytać i zagłosować.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz