piątek, 19 lutego 2016

Nie łazić, gdzie nie trzeba - cd

napisała Ania
Pamiętacie opowiadanko „Nie łazić, gdzie nie trzeba” z lipca 2015?
Niestety nie ma i raczej nie będzie szczęśliwego zakończenia - pani, która oddała mi chore kociaki i w momencie oddawania deklarowała chęć współpracy po kilku dniach przestała odpowiadać na maile i telefony, a skontaktować się z nią osobiście nie mam jak - podwórko zamykane bramą bez dzwonka, drzwi wejściowe daleko od bramy od strony bramy niewidoczne.

Udało się uratować tylko trzy kociaki i kotkę - pierwszego zabrała pani, która o problemie powiadomiła lecznicę, potem ja zabrałam Melbę i Sorbeta, a miesiąc później - p.Alicja z sąsiedniej kamienicy - dorosłą kotkę.
O kotce nie pisałam, zwyczajnie nie było kiedy….
P.Alicja zwabiła ją w sierpniu 2015 na swoje podwórko - chudziutką i chorą, zaopiekowała się nią - z naszą pomocą finansową na leczenie. I kotka została u niej w mieszkaniu. To zdjęcia z wizyty w lecznicy w sierpniu, i wyniki badania krwi.


Jak pisałam, p.Alicja nie ma telefonu, kontakt z nią jest bardzo utrudniony, bo nawet jeśli tam pojadę - zapchane centrum i ładny kawałek ode mnie - mogę nie zastać jej w domu - trenowałam to kilka razy…
No i kilkanaście dni temu zadzwoniła lekarka - p.Alicja przyszła do niej z tą właśnie kotką - kotka znów chora, nie je, p.Alicji na leczenie nie stać… Diagnoza - chore ząbki. Co było robić... Zdjęcia z zabiegu - sanacja pyszczka.

[u
I rachunek…..

[
I prośba, niestety….
Fundacja For Animals Oddział Łódź
40-384 Katowice, 11go Listopada 4
nr konta nr 71 1020 2313 0000 3802 0442 4040
z dopiskiem - chore ząbki..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz